Moja playlista YouTube

Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat. Udostępniam wam moją pylistą z filmikami o tematyce rolkarskiej. Jeśli jeździsz na rolkach i chcesz się rozwijać w tym sporcie, jeździć coraz lepiej, poznawać nowe techniki jazdy, hamowania, rozszerzać swoją wiedzę o sprzęcie i jego serwisie – tutaj jest moja playlista filmików wartych obejrzenia na YouTube:

https://youtube.com/playlist?list=PLudtWt4YLvEHRM0wV4jX5Jwgm4Dk0ZnF1&si=dY6fIxM0s-QC_qAa

Możesz ją dodać także do swoich playlist na swoim koncie YT i powracać w dowolnym momencie, kiedy masz czas. Niektóre filmiki są w innych językach – wtedy można włączyć automatyczne generowanie tekstów i ich tłumaczenie na Polski. Choć nie jest to wymagane. Jeśli jeździsz na rolkach i chcesz robić to coraz lepiej – wyciągniesz też wiele wniosków, ciekawych spostrzeżeń oglądając filmiki jak jeżdżą PROsi. Ja w wolnych chwilach oglądam dużo takich filmików i bardzo dużo mi to daje. Jazda na rolkach to bardzo dynamiczny sport. Często oglądając ten sam filmik za 10 razem zauważam nowe drobne szczegóły, które później mają wpływ na moją technikę jazdy. Jeśli masz jakieś pytania – pisz w komentarzach, chętnie odpowiem.

Uwaga!!! Oglądanie filmów na YT nie zastąpi lekcji z profesjonalnym instruktorem. Dlatego jeśli chcesz, uniknąć utrwalania błędów warto też zainteresować się szkołą jazdy na rolkach: http://akademiakristensen.pl/

Akademia Kristensen to szkoła jazdy na rolkach w Tomaszowie Mazowieckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *