Projektowanie stron internetowych Opoczno

z pasji do projektowania stron internetowych od 2003 roku…

20 lat temu zrodziła się pasja do tworzenia witryn www. Ta sama pasja już 5 lat później stała się profesją. Prowadzenie własnej działalności umożliwiło mi spojrzenie na te sprawy z perspektywy biznesu.

Projektowanie stron internetowych w Opocznie to nie tylko sukcesy ale także błędy które przy każdym kolejnym projekcie pozwalały wytyczyć lepszą drogę nowych realizacji. Nigdy nie przeliczone setki zrealizowanych projektów stron www, sklepów internetowych, projektów graficznych ulotek, banerów i plakatów do druku, a także loga i najważniejsze… optymalizacja pod kątem SEO i pozycjonowanie, aby strona była wysoko w Google!

Bo nie sztuką jest zrobić stronę

W dzisiejszych czasach prawie każdy to potrafi. Jednak co z tego, że będziesz miał stronę jeśli nie będzie ona widoczna. Prawdziwym miernikiem wydajności strony jest jej skutecznosć marketingowa, czyli ilość odwiedzin, która będzie skutkowała zamówieniami.

Dlatego już w samych początkach działalności skupiłem się na projektowaniu stron internetowych zgodnych zwymaganiami Google. Zoptymalizowanymi pod kątem SEO, a przede wszystkim takich które tanim kosztem można poddać pozycjonowaniu. Wybierając taką drogę zyskujesz stronę internetową która pojawia się w szczycie wyników wyszukiwania, nad Twoją konkurencją.


Chcesz poznać wycenę realizacji strony internetowej dla Ciebie? Napisz e-mail na: adamkupis5@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *