Projektowanie stron internetowych Opoczno

Projektowanie stron Opoczno

z pasji do projektowania stron internetowych od 2003 roku…

20 lat temu zrodziła się pasja do tworzenia witryn www. Ta sama pasja już 5 lat później stała się profesją. Prowadzenie własnej działalności umożliwiło mi spojrzenie na te sprawy z perspektywy biznesu.

Projektowanie stron internetowych w Opocznie to nie tylko sukcesy ale także błędy które przy każdym kolejnym projekcie pozwalały wytyczyć lepszą drogę nowych realizacji. Nigdy nie przeliczone setki zrealizowanych projektów stron www, sklepów internetowych, projektów graficznych ulotek, banerów i plakatów do druku, a także loga i najważniejsze… optymalizacja pod kątem SEO i pozycjonowanie, aby strona była wysoko w Google!

Bo nie sztuką jest zrobić stronę

W dzisiejszych czasach prawie każdy to potrafi. Jednak co z tego, że będziesz miał stronę jeśli nie będzie ona widoczna. Prawdziwym miernikiem wydajności strony jest jej skutecznosć marketingowa, czyli ilość odwiedzin, która będzie skutkowała zamówieniami.

Dlatego już w samych początkach działalności skupiłem się na projektowaniu stron internetowych zgodnych zwymaganiami Google. Zoptymalizowanymi pod kątem SEO, a przede wszystkim takich które tanim kosztem można poddać pozycjonowaniu. Wybierając taką drogę zyskujesz stronę internetową która pojawia się w szczycie wyników wyszukiwania, nad Twoją konkurencją.


Chcesz poznać wycenę realizacji strony internetowej dla Ciebie? Napisz e-mail na: adamkupis5@gmail.com

HTML i CSS

O mnie.... programowanie

Siedemnaście lat temu umieściłem w Internecie pierwszą stronę www swojego autorstwa. W tamtych czasach Internet dopiero raczkował a ja byłem zachwycony, że mogę opublikować coś co zobaczą i przeczytają ludzie z drugiego końca Polski. Pasję jaką była grafika komputerowa i programowanie rozwijałem przez kolejne lata aż do założenia w 2008 roku swojej firmy. W ramach prowadzenia działalności gospodarczej przez kolejne 8 lat realizowałem profesjonalne projektowanie stron internetowych dla biznesu wdrażając zoptymalizowane sklepy i strony internetowe. Był to czas bardzo ciężkiej pracy połączony ze zbyt dużą ilością nadgodzin co doprowadziło do mojego wypalenia zawodowego. Po 4 latach przerwy wracam do biznesu realizując jedynie projekty exclusive. Jeśli zatem szukasz programisty HTML/CSS lub specjalisty od optymalizacji SEO dla swojej strony; chętnie nawiążę zyskowną obustronnie współpracę wymieniając się wiedzą, doświadczeniem i realizując nowe projekty.
Czytaj dalej „HTML i CSS”

Brute force attack na mój serwer

Brute force

Scenariusz niczym z filmu… . Nie sądziłem że którakolwiek ze zrobionych przeze mnie stron internetowych stanie się celem tak zmasowanego ataku, a jednak. Piękny weekendowy poranek, pełen nadziei że odpocznę. Piję kawę i sprawdzam skrzynkę mailową, a tutaj ostrzeżenie od administracji serwera o przekroczeniu limitu zapytań w ciągu doby do baz danych na jednym z moich serwerów. Czytaj dalej „Brute force attack na mój serwer”

N8

Ostatnio była masa pracy, jak zwykle zresztą u mnie. Dużo wolnego czasu poświęcam na ćwiczenia i biegi. Jest koniec maja a więc upały dają o sobie znać, przez co coraz ciężej usiedzieć w biurze, bo projektowanie stron internetowych na skórzanym fotelu przy 26 stopniach nie jest zbyt inspirujące. Ale muszę zabrać klimatyzację z garażu i będzie bajka. Na początku maja kupiłem sobie nową Nokię N8 i przyznam szczerze, że to najlepszy telefon jaki miałem. Mam go w abonamencie z internetem także przeglądam sobie strony internetowe na nim, gram (bardzo dużo), a wszystkie gry pobrałem z Ovi sklepu za darmo. I to same najlepsze tytuły. Telefon Nokia N8 na pewno mile zaskoczy nie każdego gracza. I do tego ten aparat, robi zdjęcia tak jak normalna cyfrówka. Z tą różnica, że telefon mam zawsze pod ręką. Szkoda tylko, że nie można w nim projektować stron internetowych. He he… Photoshopa zdecydowanie mi w nim brakuje.